VOX: Ce înseamnă protecția mediului pentru locuitorii din Chișinău
Alimentarea cu apă începe să fie reluată în municipiul Bălți și în raioanele Soroca, Sîngerei și Florești. Anunțul a fost făcut astăzi, 19 martie, de premierul Alexandru Munteanu, care a precizat că decizia vine după cele mai recente analize ce indică parametri siguri pentru consum. „Vin astăzi cu o veste bună. Reluăm alimentarea cu apă […]Read More
